W tym tygodniu wybory samorządowe

Zostało kilka dni, więc przypominamy kto stratuje do gminy, do powiatu i do sejmiku wojewódzkiego.

Wybory burmistrza Pasłęka

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Nazwa komitetu Miejsce zamieszkania
1 KOPAŃSKI Krzysztof 56 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM” Pasłęk
2 ŚNIECIKOWSKI Wiesław Grzegorz 61 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE” Pasłęk
3 ŻYLIŃSKI Kamil 25 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Pasłęk

Wybory do rady gminy

Okręg nr 1

3 Maja od nr 1 do nr 8, Bohaterów Westerplatte od nr 10 do nr 54, Dworcowa, Firmowa, Gwiezdna, Inwestorska, Księdza Kazimierza Cyganka, Ostry Róg

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 KONIECKO Adam 37 Pasłęk

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 SIELAWA Anna 46 Pasłęk

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
15 WYSOKIŃSKA Elżbieta Ewa 55 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 OSKROBA Marian Karol 61 Pasłęk

Okręg nr 2

Drzymały, Kolonia Zdroje, Ogrodowa nr 11, 11b, 11c, 13, 13a, 13b, 15, 15a, 15b, 17, 17a, 19, 19a, 19b, 19c, 21, 23, Plac Grunwaldzki, Polna, Słoneczna

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 ROGALSKI Bogdan 58 Pasłęk

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
15 DABKIEWICZ Małgorzata 51 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 TYLIŃSKI Jan Piotr 57 Pasłęk

Okręg nr 3

3 Maja od nr 11 do nr 52, Bankowa od nr 1 do nr 19a oraz nr 21 i 21a, Gdańska, Juliusza Słowackiego, Limanowskiego, Malinowa, Ogrodowa nr 7, 9, 9a, 9b, 9c, 9d, Przedszkolna, Różana, Sadowa, Zielona, Zwycięstwa

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 SOSNOWSKI Zbigniew 62 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 KOWAL Krzysztof 48 Pasłęk

Okręg nr 4

Augustyna Steffena, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Działka, Jana Heweliusza, Jana Pawła II, Kolonia Robotnicza, Kopernika od nr 27, Księdza Bazylego Hrynyka, Księdza Franciszka Osińskiego, Leśna, Ogrodowa nr 2, 4, 6, 6a, Parkowa, Partyzantów, Spacerowa, Wiśniowa, Zacisze

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
2 BARANOWSKI Henryk 65 Pasłęk

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 CZERSKA Teresa Elżbieta 60 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 FICAK Mariusz 53 Pasłęk

Lista nr 17 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASŁĘK PRZYJAZNY MIESZKAŃCOM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
17 JARKA Jarosław 41 Pasłęk

Okręg nr 5

Ogrodowa nr 8, 10, 10c, 10d, 12, 12b, 20, 22, 24, 26, 28, 28a, 30, 32, 34, 36, 46

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 ADAMCZYK Jarosław Jan 40 Pasłęk

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 MALINOWSKA Izabela Janina 49 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 SKALIJ Edward 68 Pasłęk

Okręg nr 6

11 Listopada, Ogrodowa od nr 38 do nr 42L, Spółdzielcza

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
2 CZERWIŃSKI Michał Paweł 36 Pasłęk

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 TOPCZEWSKI Stanisław 60 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 MATUSZCZAK Marian 65 Pasłęk

Okręg nr 7

Apteczna, Bankowa nr 20, 22, 23, 26, Biskupa Ignacego Krasickiego, Bolesława Chrobrego, Chodkiewicza, Dolna, Firleja, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kopernika od nr 9 do nr 26, Kościuszki, Mickiewicza, Plac Świętego Wojciecha, Sienkiewicza, Władysława Jagiełły, Zamkowa

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
2 KAWIŃSKI Krzysztof Mieczysław 54 Pasłęk

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 TOWAREK Beata Jadwiga 59 Pasłęk

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 ZARĘBA Andrzej 60 Pasłęk

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
15 TOMASZEWSKI Tomasz 52 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 ŚWIDERSKI Jan Piotr 50 Pasłęk

Okręg nr 8

Bohaterów Westerplatte od nr 3 do nr 9, Geodetów, Józefa Piłsudskiego, Marii Konopnickiej, Południowa, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Strażacka, Szkolna, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
2 SAWICZ Róża 59 Pasłęk

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 WERESZKO Wojciech Franciszek 64 Pasłęk

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 OLBRYŚ Damian 37 Pasłęk

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 BOWSZA Marcin 47 Pasłęk

Okręg nr 9

Chopina, Długa, Elbląska, Generała Władysława Andersa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Kresowa, Krzywa, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lanca, Lwowska, Nowowiejskiego, Paderewskiego, Rataja, Spokojna, Sprzymierzonych, Stefana Czarnieckiego, Sybiraków, Topolowa, Traugutta, Widokowa, Wileńska, Wiosenna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 POMARAŃSKI Stanisław 65 Pasłęk

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 KOPAŃSKI Krzysztof 56 Pasłęk

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “WSPÓLNIE DLA PASŁĘKA”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
15 BUDKIEWICZ Robert 50 Marianka

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 WASIUK Elżbieta Teresa 53 Pasłęk

Okręg nr 10

Aniołowo, Borzynowo, Dawidy, Leszczyna, Marianka, Rogowo, Stegny, Wikrowo, Zielony Grąd

Listy kandydatów

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 MAZURKIEWICZ Anna 43 Marianka

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 CIEŚLA Zbigniew 65 Aniołowo

Okręg nr 11

Brzeziny, Krosienko, Krosno, Łączna, Nowe Kusy, Nowiny, Pólko, Rzeczna, Sakówko, Sokółka, Stare Kusy

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
2 FURTAK Agnieszka Mariola 33 Krosno

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 GAŁĘZOWSKI Jan 30 Brzeziny

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 KULESZA Bartłomiej 39 Brzeziny

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 WIŚNIEWSKI Stanisław 64 Nowe Kusy

Okręg nr 12

Anglity, Bądy, Gołąbki, Gulbity, Kajmy, Kawki, Kopina, Kupin, Łukszty, Robity, Rzędy, Zakrzewko

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 JUNIEWICZ Andrzej Zbigniew 40 Pasłęk

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 STRZELECKA Elżbieta Anna 52 Łukszty

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 DRZYZGA Ewa Monika 38 Robity

Okręg nr 13

Buczyniec, Czarna Góra, Dargowo, Drulity, Kąty, Krasin, Nowa Wieś, Rydzówka, Talpity

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 LITWIN Zbigniew 56 Drulity

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 WOJCIECHOWSKI Piotr 53 Drulity

Okręg nr 14

Gryżyna, Kwitajny, Leżnica, Nowy Cieszyn, Rogajny, Sałkowice, Skolimowo, Surowe, Zielno

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 ŁACHMAŃSKI Marek 56 Rogajny

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 BUSKA Adam Henryk 64 Gryżyna

Okręg nr 15

Awajki, Kielminek, Kronin, Kudyński Bór, Majki, Marzewo, Piniewo, Tulno, Wakarowo, Wójtowizna, Zielonka Pasłęcka

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
10 SMOLAK Jadwiga 51 Majki

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “PASŁĘK RAZEM”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
14 HULANICKA Elżbieta Ewa 36 Zielonka Pasłęcka

Lista nr 16 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “PASŁĘCZANIE”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
16 KRASIŃSKA Krystyna Janina 62 Zielonka Pasłęcka

Wybory do rady powiatu (okręg nr 1)

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WROŃSKI Ryszard 70 Brzeziny
2 TERECH Cezary 57 Pasłęk
3 SIWIŃSKA Mirosława Ewa 54 Kopina
4 FURTAK Danuta Henryka 64 Krosno
5 KILIAN Henryk Wiesław 61 Pasłęk
6 KRASIŃSKI Deonizy Władysław 67 Zielonka Pasłęcka
7 PAWLAK Katarzyna 35 Nowe Kusy
8 STOLAROWICZ Kazimierz 61 Pasłęk

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROMANOWSKI Jerzy 63 Surowe
2 JANCZEWSKA Krystyna 62 Pasłęk
3 MIKOŁAJKO Zdzisław Henryk 65 Pasłęk

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SZURYGA Krzysztof 59 Pasłęk
2 PERLEJEWSKI Mariusz Antoni 50 Młynary
3 KONIECKO Maria Ewa 65 Pasłęk
4 GAGO Krzysztof 53 Pasłęk
5 GAŁĘZOWSKA Irena 55 Pasłęk
6 SOSNOWSKA Bożena Alicja 57 Pasłęk
7 JUNIEWICZ Edyta 35 Rogajny
8 MATUKIEWICZ Jacek 53 Pasłęk

Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA “DOBRY SAMORZĄD”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ROMANOWSKI Maciej 63 Pasłęk
2 NASPIŃSKA Joanna 60 Pasłęk
3 ROZENBAJGIER Tomasz 38 Pasłęk
4 CIEŚLA Halina 63 Aniołowo
5 PONICHTERA Dariusz 47 Pasłęk
6 MENDELEWSKA Helena 68 Pasłęk
7 CHEŁCHOWSKA Iwona 50 Pasłęk
8 STANISŁAWSKA Małgorzata 45 Kwitajny

Wybory do sejmiku wojewódzkiego (okręg nr 3)

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAGIELSKA Paulina 21 Braniewo
2 CZYCZŁA Zdzisław 46 Lipowina
3 GERC Oliwia 19 Zgoda
4 ALEKSIEJEW Adrian Wojciech 29 Rudłowo
5 GERC Józef 66 Zgoda

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BOBEK Jan 60 Piórkowo
2 ZABŁOCKI Wojciech 47 Krawczyki
3 GORBACZEWSKI Mirosław Krzysztof 55 Elbląg
4 STANKIEWICZ Iza 62 Elbląg
5 OLEKSIAK Danuta 49 Wikrowo
6 DZIADOSZ Robert Przemysław 44 Lidzbark Warmiński
7 NISIEWICZ Ewa 42 Płonne
8 MARTUL Bożena 60 Bartoszyce
9 JASINA Stanisław Czesław 61 Elbląg

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KLUGE Grażyna Teresa 64 Elbląg
2 KASPRZYCKA Maria Iwona 59 Elbląg
3 CHYL Marek 55 Lidzbark Warmiński
4 JANUSZ Ryszard 62 Elbląg
5 KRÓL Jadwiga 71 Elbląg
6 GODOWSKI Jan 65 Braniewo
7 DZIĘGO Aneta Ewa 46 Krasin
8 KASZA Elżbieta 65 Frombork
9 SYCZ Miron 58 Górowo Iławeckie

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MAŃKUT Władysław 71 Elbląg
2 GNIADO Iwona 58 Elbląg
3 ZUBRYCKA Danuta Jadwiga 53 Bartoszyce
4 PIEKART Sylwia 40 Orneta
5 ŁĄCZYŃSKI Włodzimierz Józef 71 Braniewo
6 MACHEJEK Jerzy 58 Markusy
7 BIERYŃDO Agnieszka Elżbieta 42 Pieniężno
8 BACZEWSKI Bogdan 65 Stopki
9 ZIELONKA Andrzej Jan 47 Elbląg

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOLIŃSKI Robert 41 Elbląg
2 GAUDYŃSKA Jolanta Ewa 48 Pieniężno
3 PALUCH Stanisław Grzegorz 51 Kieźliny
4 KULESZO Sandra 31 Olsztyn
5 LECYK Michał Tymoteusz 30 Elbląg
6 SŁAWIŃSKA Agnieszka Maria 40 Olsztyn

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŻUKOWSKI Bogdan Artur 46 Borowiec
2 RUKSZTEŁŁO Mirela Katarzyna 26 Nowa Pasłęka
3 MIELNIK Kamila 24 Olsztyn
4 MAZUROWSKA Magdalena Joanna 41 Gietrzwałd
5 DRĘŻEK Mateusz 19 Rudka
6 KOZŁOWSKA Marta 28 Olsztyn
7 HORNICKI Krzysztof Roman 43 Braniewo

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOLAŃSKI Andrzej Piotr 50 Elbląg
2 PIĘTKA Janina Ewa 59 Lidzbark Warmiński
3 WÓJCIK Zygmunt 63 Elbląg
4 ORLIŃSKI Franciszek Bogusław 68 Pasłęk
5 KAPŁON Wiesława 59 Pasłęk
6 KRĘCKI Józef Bogdan 63 Elbląg
7 PARZONKO Marta Małgorzata 39 Elbląg

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KAZIMIERCZUK Marcin 42 Bartoszyce
2 SZLIWIŃSKI Paweł 33 Pieniężno
3 PAWLIK Jacek Roman 54 Kiwity
4 ŚLIZ Krzysztof Jerzy 53 Elbląg
5 HANKUS Katarzyna Anna 35 Elbląg
6 KONIECKO Henryk 64 Pasłęk
7 ANDRUSZKIEWICZ Jolanta Wiesława 56 Bartoszyce
8 MODZELEWSKA-KOCHAN Katarzyna Beata 36 Braniewo
9 JACEK Julia Joanna 20 Stępień

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOPYCIŃSKI Grzegorz Adam 38 Świętochowo
2 FEDOROWICZ Hanna 37 Olsztyn
3 SZORDYKOWSKI Adam 29 Olsztyn
4 KARPIŃSKA-CHOCZAJ Bożena 46 Rogity
5 WYSOCKA Elżbieta Małgorzata 71 Giławy
6 SIENKIEWICZ Zdzisław Jan 58 Braniewo

Źródło: pkw.gov.pl

Może Ci się również spodoba

5
Dodaj komentarz

1000
Anonimowo

5

Anonimowo

4

Anonimowo

3

Anonimowo

2

Anonimowo

1

Ta strona używa narzędzi zewnętrznych lub firm trzecich, które przechowują małe pliki (cookie) na twoim urządzeniu. Pliki cookie są zwykle używane w celu umożliwienia prawidłowego działania strony (ciasteczka techniczne), generowania raportów użytkowania nawigacji (pliki cookie dotyczące statystyk). Strona może bezpośrednio używać technicznych plików cookie, ale masz prawo wybrać, czy chcesz włączyć ciasteczka statystyczne i te, które nie są niezbędne do jej działania.  Cookie policy